Erguvanim

BUGÜN YENİ BİR GÜN…

Nis
05

64 Yaşında Vücut Geliştiren Dede

Gönderen admin


64 Yaşında Vücut Geliştiren Dede paylaşan: issizler

Mar
26

Babasıyla tartışan tatlı bebek

Gönderen admin

Babasıyla Tartışan Tatlı Bebek | izlesene.com

Mar
15

‘Türk lokumu-Turkish delight’

Gönderen kumsal

Türk Lokumu

Mar
07

Sevimli Üçüzler

Gönderen admin

Sevimli Üçüzler Güldürüyor | izlesene.com

Şub
25

2013 yılında Müslüman olan kişi sayısı: 835

Gönderen admin

kabeDiyanet İşleri Başkanlığı, 2013 yılında yurt içi ve yurt dışında Müslüman olan 835 kişi üzerinde analiz yaptı. Buna göre en çok Hıristiyanlar Müslüman oluyor. 640 Hıristiyan, 26 ateist, 10 Hindu, 2 Musevi ve 157 diğer dinlere mensup kişi, İslam dinini tercih etti. İslam dinini en çok seçenler ise Alman, Rus ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları. 20 erkek ve 78 kadın evlenmek için din değiştirdi.

26 ATEİST MÜSLÜMAN OLDU

Diyanet İşleri Başkanlığı İrşat Hizmetleri Daire Başkanlığı, farklı dinlere mensupken İslamiyeti seçenleri araştırdı. 2013 yılında yurt içi ve yurt dışında 835 kişi din değiştirip Müslüman oldu. Din değiştirenlerin büyük bölümünü Hıristiyan kadınlar oluşturuyor. 640 Hıristiyan, 26 ateist, 10 Hindu, 2 Musevi ve 157 diğer dinlere mensup kişi İslam dinini tercih etti.

Devamı… »

Şub
24

Papağandan dans show…

Gönderen kumsal

Papağanların ses taklit yeteneği konusunda ne kadar yetenekli olduklarını hepimiz biliriz. Dans edenleri ise ayrı bir ilgi görür. Ama bu papağan bir başka……

Şub
14

Sahibini takip eden penguen

Gönderen admin

Sahibini Takip Eden Penguen | izlesene.com

Şub
08

AÖF sınav sonuçları açıklandı.

Gönderen admin

Açıköğretim (AÖF ) 2013 yılı Güz dönemi ara sınavının sonuçları açıklandı.Öğrenciler, sınav sonuçlarını T.C. kimlik numaralarını kullanarak öğrenebilirler.

AÖF SINAV SONUCUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN!

Şub
03

Leopar tankı fren testi videosu

Gönderen admin

Leopar Tankı Fren Testi | izlesene.com

Oca
15

SBS sonuçları iptal

Gönderen admin

Ankara 18. İdare Mahkemesi, 8 Haziran 2013’te yapılan Seviye Belirleme Sınavının (SBS) yürütmesini durdurdu. Mahkeme kararında, “Bu durumda 08 Haziran 2013 tarihinde yapılan Seviye Belirleme Sınavı sonuçlarının, Milli Eğitim Bakanlığı Merkezi Sistemle Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumlarına Öğrenci Yerleştirme Yönergesi ve 2013 yılı Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Sistemi-Seviye Belirleme Sınavı Başvuru Kılavuzu’nun sınav sonuçlarının değerlendirilmesine ilişkin hükümlerine uygun olarak hesaplanmadığı anlaşıldığından dava konusu işlemde hukuka uygunluk bulunmamaktadır” denildi.
Devamı… »