Erguvanim

BUGÜN YENİ BİR GÜN…

Nis
12

Dünyanın konuştuğu uzaylı videosu…


Gönderen kumsal

uzaylı
Görüntü ABD’nin Denver kentinde kaydedildi. Bir metre 25 santim boyundaki uzaylının bu görüntüsü şok etti.


ABD’nin Denver kentinde yaşayan 54 yaşındaki Jeff Peckman, elinde amatör kamerasıyla çekilmiş uzaylı görüntüsünü yayınladı. Amerika’da günlerdir konuşulan görüntülerde, 1 metre 25 santim boyunda bir canlı görünüyor.

Elindeki görüntülerden bir bölümünü basın toplantısıyla kamuoyuna gösteren Peckman, kameradaki yaratığın “125 santimetre uzunluğunda ve yeşil renkte” olduğunu ileri sürdü.

CNN ve FOX TV gibi medya organlarının yer verdiği haber için birçok uzman, “görüntülerle oynanmış olabilir” yorumunu yaptı. 1. esmer demiş ki,

  cinleri insanlar göremezler: sahte bence,video’nun üstünde oynanıştır.

 2. mete demiş ki,

  slm arkadaşlar ben olduğuna inanıyorum oda Allah (c.c) yaratmış bazısı60cm bazısı 1m30cm

 3. ömer demiş ki,

  beyler bence bu gelcek cunku her yerde goıruluyo sımdıde goruldu hırbıstana dustu ufo ormana uzaylı yerde ölu yatıyodu neler neler qar bence bır gun uzaylılar dunyayı bascak bak benden solemesı solıyım sıze sonra da gorursunuz varmıymıs yokmuymuss

 4. Rasıt demiş ki,

  beyler uzaylıların olması,uzaylıların insanlardan üstün olsuğunun göstergesi değildir bence..

 5. HASAN demiş ki,

  alkadaşlar ben de Mete arkadaşıma katılıyorum

 6. can demiş ki,

  bence var. hem hz. Muhammet hadislerinde gökyüzünde uçan cisimlerden bahsediyor hem de dünyada 11 milyon kişi uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddaa ediyor. aslında varr olduğuna dair bir sürü kanıt var ama hükümetler ülkede kaos olmasın diye saklıyor rusya nın yaptığı gibi. koskoca sonsuz evrende yalnız olmadığımı insanlar o koca kafalarına sokmalılar.

 7. koray demiş ki,

  şu bi gerçek bu dünyada huzur yok arkadaşlar,hiç bişe olmasa bilmem nerden bi uzaylı kardeş çıkar stres yapar…

 8. koray demiş ki,

  ayrıca rasıt kardeşin dediği gibi,biz gitsek onların memlekete kimbilir hangi deliğe kacarlar

 9. ayaze demiş ki,

  ben inanıyorum çünkü bunun bir çok yerde resmi var hepsi maske giymiş ve ya sahte olacak değil herhalde.hem o görüntü de doğru olabilir çünkü bu amerikada kamuoyunda bile tartışılıyor.

 10. ayaze demiş ki,

  Hem neden stres yapsınlar ki belki hayatımıza zevk bile verebilirler koray adlı kişinin dediğine katılmıyorum

 11. ayaze demiş ki,

  Can adlı kişinin dediğine de katılmıyorum.Çünkü Dünya’dan başka hiç bir gezegende insanın yaşadığı görülmedi.Hem 11 milyon kişi kaçırıldığını iddia ediyor.Peki nefessiz nasıl yaşayacak insanlar uzayda? Öyle iddia eden kişiler ölürdü zaten kaçırılsalardı.

 12. zynp demiş ki,

  HEM BENCE UZAYLILARIN OLDUĞU HABERLER DOĞRU ÇÜNKÜ NEDEN BU HABERLERİ YAPAN KİŞİLER UZAYLILARIN VAROLDUĞU HAKKINDA BİNLERCE HABER YAPIP İNSANLARI KANDIRSINLARKİ. HADİ BELKİ
  1-2 KİŞİ YALAN SÖYLÜYOR OLABİLİR AMA UZAYLILAR HAKKINDA BİNLERCE HABER VAR BUNUDA UNUTMAYIN.
  BU ARADA AYAZE ADLI KİŞİNİN DEDİĞİNE KESİNLİKLE KATILIYORUM

 13. hasan demiş ki,

  Bende Ayaze arkadaşımın dediğine katılıyorum.

 14. koray demiş ki,

  Ben Ayaze,ye bir şeyde katılmıyorum,gece vakti odanızda görseniz,veya ıssızda karsınıza cıksa tabiki stres yapar ,heralde muhabbet edemezsiniz=))ayrıca var olduklarına inanıyorum bir ufoyu çok yakından gördüğüm için.o konuda haklısınız,bir iki kişi yalan söylesede milyonlar yalan söylemiyor..herkeze selam.

 15. beko demiş ki,

  ben inanıyorum arkadaşlar hem uzmanlar açıklama yapmış bu video hakında video da hiç montaj izi görülmemiş

 16. Mehmet demiş ki,

  oha dünyayı bascaklar :p bn inanıyorum kaç aydır bu işle uğraşıyom GERÇEKTE DÜNYAYI BASABİLİRLER ŞAKA YAPMIYORUM.

 17. ramazan demiş ki,

  Allah ben sizden başka 18000 alem daha yarattım diyor birde dünyaya çarpacak bi meteoru parçalamışlar allah onlardan razı olsun

 18. deniz demiş ki,

  arkadaşlar uzaylılar var birsürü kanıtıda var hem neden bizi korkutsunlar meteor parçalıloylar videolarda zararsız görünüyorlar bişi yapacaklaeını sanmıyorum sadece gelip belki çağ atlatır dünyayı barışa sokar hiç belli olmaz haatta dost olup bizden akıllı olabilir e onlarada dünyada yer verebiliriz onları yaptı yenilikler ile dünyanın yenlikleri başka gecegende cağ yaratabilir

 19. bla bla demiş ki,

  geçmiş yıllarda dünyadan yörüngesini değiştiren bir uydu mars gezegenine gitmiştir ve orda patlamıştır ilk başta onlarda bizimle aynı görünümdeymişler bizim gibi kulakları burunları vb varmış. ama uydu patlayınca ürüyememişler cinsel organları yok olmuştur. ve dünyaya keşifler düzenlemişlerdir ilk başta yaptıkları gözlemlere göre kendilerine yerleştirmek için ineklerin cinsel organlarını ve duyu organlarını kesip kendilerine yerleştirmeye çalışmışlar ama başarısız biz onların teknolojisine yakın bir teknolojiye geçtiğimizde onlar bize saldıracaklar vtehlikede olabiliriz.

 20. gökçe demiş ki,

  arkadaşlar uzaylı dıye bırsey yoktur bız hepımız bırer uzaylıyız zaten dunya uzayda yer alıyor bıldığınız gıbı o yuzden uzayda baska yaratıklar yoktur açıp kuran’ı kerimi okuyun var mı yok mu ozaman anlarsınız..

 21. baran demiş ki,

  arkadaşlar uzaylı diye bişe yoktur bunlar sadece 3 harflilerin oyunudur

 22. nurettin demiş ki,

  bencede var çünkü bütün uzaylılarla ilgili girdiğim sitede var yalan söyliyecek deyiller

 23. Ali demiş ki,

  Arkadaşlar Uzaylılar Doğru Olabilir Ama Bu Görüntüdeki Maske Olabilir Çünkü Aynısını Görmüştüm

 24. derin demiş ki,

  bence korkunç ben orda olsam çıldırırdımmm:)

Yorum Ekle